Piątek, 18 października 2019, tydzień parzysty (42)
Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny
Uniwersytet Łódzki
Aktualności RSS

REJESTRACJA I INFORMACJE DLA UCZESTNIKÓW

Termin i miejsce

Konferencja odbędzie się w dniach 11-12 października 2018 r.  na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego, mieszczącym się na rogu ul. POW 3/5 i ul. Rewolucji 1905 r. 39/41 w Łodzi.

Opłata konferencyjna

Opłata konferencyjna wynosi 450 zł.

W skład opłaty wchodzą materiały konferencyjne, uroczysta kolacja, obiady i przerwy kawowe.

Uniwersytet Łódzki Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny

Katerdra Socjologii Struktur i Zmian Społecznych

90-214 Łódź ul. Rewolucji 1905r. 41/43

NIP: 724-000-32-43

Konto zostanie wkrótce podane.

W przypadku, gdy chcą Państwo otrzymać fakturę wystawioną na daną instytucję, a dokonują Państwo wpłaty ze swojego prywatnego konta bankowego, prosimy o dodatkowe dopisanie w tytule przelewu:

"Proszę o wystawienie faktury na ... podając nazwę instytucji, jej adres i NIP"

Bez takiej adnotacji w tytule przelewu będziemy mogli wystawić fakturę jedynie na osobę prywatną, która jest właścicielem konta bankowego, z którego dokonano przelewu.

30 maja  2018 r.

Przesłanie zgłoszenia na konferencję wraz z abstraktem w postaci formularza na adres email: socgender@uni.lodz.pl

10 czerwca 2018 r.

Przesłanie uczestnikom konferencji decyzji Komitetu Naukowego i Komitetu Organizacyjnego o zaakceptowaniu zgłoszenia.

29 czerwca 2018 r.

Uiszczenie opłaty konferencyjnej

15 listopada 2018 r.

Nadsyłanie artykułów

Publikacja

Po pozytywnych recenzjach zgłoszone teksty będą opublikowane w punktowanym czasopiśmie naukowym „Acta Universitatis Lodziensis Folia Sociologica” (8 pkt. - lista czasopism punktowanych MNiSW) lub „Przegląd Socjologii Jakościowej” (13 pkt. - lista czasopism punktowanych MNiSW). Organizatorzy przewidują także wydanie recenzowanej monografii naukowej.

wersja do druku